MDT GPS Tracker Watch

Bransoleta teleopiekuńcza to rozwiązanie dedykowane dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa. Dzięki funkcji GPS pozwala na określenie lokalizacji użytkownika opaski. Podopieczny może wyzwolić alarm poprzez przycisk SOS. Urządzenie umożliwia również prowadzenie dwukierunkowej rozmowy głosowej. Nie ma konieczności zdejmowania urządzenia na czas kąpieli (wodoodporność IP67). Bransoleta pozwala na przeprowadzenie pomiarów parametrów życiowych podopiecznego: tętna, saturacji, ciśnienia krwi. Urządzenie wyposażone jest również w detektor upadku. Urządzenie należy do grupy bransolet wymagających ładowania co kilka dni, dlatego przeznaczona jest dla osób nie mających trudności z ładowaniem sprzętu elektronicznego lub mieszkających z innymi osobami. Należy pamiętać o ładowaniu urządzenia.

Bransoletka SMILE

Jest przeznaczona do użytku w domach, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa z możliwością wyzwalania alarmów w przypadku zagrożenia.

SMILE wysyła alarm do NOVO, naszego nowego i zaawansowanego cyfrowego telefonu opieki.

Alarm jest uruchamiany przez lekkie dotknięcie czerwonego przycisku alarmu. Pomyślny odbiór alarmu potwierdza zielona dioda LED. SMILE jest wygodny w noszeniu z opaską na rękę i naszyjnikiem. Oczywiście SMILE jest łatwy w użyciu, a dzięki kompaktowym rozmiarom zapewnia najlepszy możliwy komfort noszenia.

Bransoleta upadkowa

Detektor upadku Smile Fall to nowy wykrywacz upadków opracowany z wykorzystaniem innowacyjnej technologii, która zawiera ulepszony algorytm i wiele czujników wewnętrznych.
Został zaprojektowany zarówno dla osób starszych, jak i osób z chorobą Parkinsona lub padaczką oraz innych grup ludności zagrożonych upadkiem.
Gdy opaska upadkowa wykryje upadek, wysyła alert automatycznie, co czyni go idealnym urządzeniem zabezpieczającym dla osób starszych i innych grup podatnych na upadek w domu.
Opaska upadkowa pomaga stworzyć bezpieczne środowisko, umożliwiając wczesną opiekę w domu, zmniejszając konsekwencje i możliwe komplikacje po upadku.
Opaska Smile Fall ma nowoczesny i innowacyjny design daleki od klasycznych czujników alarmowych.

Napisz do nas

MDT Medical