Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jak działa Teleopieka ? Jest to system, który zapewnia bezpieczeństwo osobom o różnym stopniu niesamodzielności. Korzystają z niego seniorzy, osoby przewlekle chore, a także  w pełni samodzielne, które chcą  zapewnić sobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa i wsparcia medycznego.  Opiera się na nowoczesnych urządzeniach monitorujących połączonych z całodobowym Centrum Alarmowym. Zapewnia podopiecznym bezpieczeństwo w sytuacjach wymagających nagłej interwencji.

Urządzenia  monitorujące

Urządzenia dobierane są odpowiednio do sytuacji życiowej i zdrowotnej podopiecznego. Najczęściej jest to  bransoleta alarmowa lub specjalistyczne  urządzenie monitorujące. Ich celem jest wykrycie   upadków, omdleń, pojawienia się  dymu czy gazu,  reagowanie na brak ruchu czy nagłe pogorszenie parametrów klinicznych podopiecznego. O takich zdarzeniach automatycznie  informowani są pracownicy Centrum Alarmowego, którzy nawiązują kontakt głosowy z podopiecznym i jednocześnie organizują stosowną pomoc.

Połączenie głosowe z Centrum Alarmowym

Nasze Centrum Alarmowe tworzy zespół doświadczonych pracowników, którzy na podstawie ustalonych wcześniej z klientami procedur organizują proces pomocy, na przykład wzywają pogotowie ratunkowe. Dodatkowo teleopiekun posiada informacje dotyczące aktualnego stanu zdrowia pacjenta oraz listy aktualnie przyjmowanych leków, co jest niezwykle istotne w procesie udzielania pomocy.  W abonamencie  PREMIUM  otrzymują Państwo dodatkowo nieograniczoną liczbę telekonsultacji lekarskich świadczonych przez nasze Centrum Telemedyczne.

Organizacja pomocy

Teleopiekun nadzoruje proces uzyskania pomocy, do momentu przybycia służb ratunkowych lub rodziny. Gwarantujemy, że użytkownicy Teleopieki MDT zawsze otrzymają  pomoc. Świadczymy usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Każdy alarm medyczny konsultowany jest z  lekarzami, którzy są dostępni całą dobę.

Samodzielność i jakość życia

Jak działa Teleopieka w zachowaniu samodzielności osób starszych? Poprawia komfort  życia seniorów , a ich najbliższym pozwala na spokojne wyjście do pracy czy organizację wyjazdu urlopowego ze świadomością, że w nagłej sytuacji podopieczny nie pozostanie bez profesjonalnej pomocy.

Abonamenty

Abonament  to wygodne finansowanie usługi Teleopieka MDT Medical w formie miesięcznych płatności. Zależnie od Państwa potrzeb, przygotowaliśmy 3 warianty abonamentów.  Sprzęt może zostać nabyty jednorazowo lub raty mogą być opłacane co miesiąc razem z abonamentem.

Napisz do nas

MDT Medical